לקוחות ממליצים

בחיים של כל אחד מאיתנו, בפתאומיות וללא כל אזהרה או הכנה מראש, עלולה ליפול לפתע עננה שחורה, שמוציאה אותנו ממסלול החיים שלנו, מזעזעת אותנו, גורמת לתחושות של פגיעה, עלבון, פחד, חרדות ותחושת אי צדק עמוקה. במקרים כאלה ... כל כך חשוב למצוא איש מקצוע לא רק בעל ידע ניסיון ומקצועיות, אלא קודם כל ובראש ובראשונה אדם אנושי, חם, אכפתי, תומך ואמפטי. התמזל מזלי... ובמנהרה החשוכה אליה נקלעתי אכן מצאתי אדם שכזה בדמותה של טליה, שתמכה, טיפלה, הרגיעה, והובילה אותי בבטחון, מקצועיות, חכמה ואנושיות אל האור. ממליץ בחום ובלב שלם לכל מחפשי האנושיות הצדק והמקצועיות!

דניאל אורדן

17/3/21
טליה היקרה, אני רוצה להודות לך מקרב לב על תרומתך הנדיבה והמתמשכת, התומכת בעשיה שלנו למען נשים היוצאות ממעגל הזנות. נשים שמצאו את הכוחות להשתקם אחרי שנים של דיכוי מתמודדות עם דימוי עצמי נמוך ועם קושי בביטוי רצונותיהן ושאיפותיהן. ארגון "הופכות את היוצרות" מציע מעטפת של תמיכה בתהליך היציאה והשיקום, כולל הכשרה, טיפול פסיכוסוציאלי, וסיוע בכל תחומי החיים, ובעיקר הוא מהווה גם בית חם. העשיה היומיומית הזאת קשורה באופן הדוק לקבלתה של החברה את הנשים, ולראיה שלה כשוות וכראויות. אנחנו מתרגשות בכל יום מהמסע שהן עושות באומץ ובכוחות גדולים, ומתרגשות מאוד שהפכת בשנים האחרונות לשותפה למסע הזה. על כך הוקרתנו ותודתנו

לילך צור בן משה, מנכל"ית, ארגון הופכות את היוצרות

30.12.20
הגעתי לטליה בעקבות אי רצון של המעסיקה לבצע בדיקות ניטור בעבודה לגז מזיק, וחוסר הבנה לבעיה הרפואית הקיימת. הוצע מכתב פיטורים אבל לא לקבל את כל מה שמגיע לי מבחינת פיצויים. עו"ד טליה היתה קשובה, פעלה במרץ עם המון רגישות וסבלנות, ענתה על כל שאלה שעלתה לי, ובמקצועיות רבה הגיעה לתוצאה הטובה ביותר עבורי. תודה! ממליצה בחום על טליה!

מאיה אייזיק

15/10/21
אני עובד בארגון גדול וביורוקרטי. נדרשתי לשירות משפטי כי הייתי על סף הדחה מתפקידי. בשעה 6 בערב, התחלתי לחפש עורך דין דחוף אשר ייתן לי שירות מהיר ומקצועי. מתוך עשרות טלפונים, רק טליה ענתה לי. לא הכרתי ואף מעולם לא ראיתי אותה. עם זאת שמעתי קול רגוע, מתחשב קשוב וסבלני. תוך פחות מיומיים, עו"ד טליה רג׳ואן נתנה טיפול משפטי ראשון ותוך פחות משבועיים - טיפול יסודי ומקצועי, תוך שהיא מעדכנת על כל שלב. לאחר טיפולה - הכל הסתדר. ממליץ בחום על טליה! יישר כח והמון תודה.

סרג'יו גוחברג

22/5/21
לעו"ד טליה רג`ואן הגעתי דרך מכר משותף, כשכבר הייתי מיואש מתיק שנפתח לי על לא עוול בכפי וכתוצאה מכך נלקח ממני רישיון הנשק שלי שהוא מקור הפרנסה שלי. לאחר שנסגר התיק טורטרתי מתחנת משטרה אחת לשניה בטענה שהתיק נסגר והטיפול עבר למשרד לביטחון פנים שגם הם החזירו אותי לבדוק מול המשטרה. עד שהכרתי את עו"ד טליה רג`ואן שנחלצה לעזרתי ועשתה הכל במקצועיות, על מנת שאקבל את הרישיון בחזרה, ותוך פרק זמן קצר קיבלתי את הרישיון. אני מודה לך שהיית האור בקצה המנהרה אחרי שנתיים מתישות. מאחל לך שתצליחי בכל דבר שתעשי ופרנסה בשפע.

טדי

22/4/21

טליה היא עורכת דין מקצועית ברמה הגבוהה ביותר! מומחית בתחומה. טליה ניהלה במקצועיות רבה תיק מורכב בבית המשפט והשיגה תוצאה מעולה. היא חרוצה, חכמה ומקצועית מאוד.

-עו"ד תומר רזנשווילי, 26.12.21-
הגעתי למשרד של טליה לאחר שהמעסיק שלח אותי ללא משכורת וחצי פנסיה וכו'. טליה האמינה בי בזכות הכישורים שלה בתחום דיני עבודה. חייב לציין את היושר המקצועי שלה, יש שקיפות עורך דין לקוח, מסבירה, וגם יש לה סבלנות וסובלנות – מצרך נדיר בימינו. מקצוענית אמיתית, יודעת מה שהיא עושה. כל הכבוד !!!

רוני זיגדון

6/1/21
עו״ד טליה רג׳ואן הנה מומחית בתחומה.טליה מעבר להיותה חכמה , מקצוענית , נמרצת וחדה, אשר ללא ספק בעלת יכולות להשיג את התוצאות הטובות ביותר ללקוח , היא אישה מדהימה, נעימת הליכות, סבלנית, אמינות ונאמנות הן דרכה לאורך כל שנות עבודתה. אני מלווה על ידה שנים רבות (מעל שני עשורים) הן בהיבט האישי והן בהיבט העסקי - סומכת על שיקול דעתה המקצועי בעינים עצומות !!

דנה צור ציוני

ייעוץ עסקי ופיננסי, 13/1/20
טליה היא העורכת דין שלנו (באופן עסקי ופרטי) כבר מעל ל 15 שנה בצורה מקצועית ביותר. מטפלת בנו בצד העסקי בכל הקשור לחוזים מכל סוג שהוא, בצד העסקת עובדים, זכויות וחובות, חובות של לקוחות וצ'קים חוזרים ובכל עניין אחר שצריכים. בצד הפרטי מטפלת לנו בכל עניין שצריכים, חוזים לקניית\מכירת נכסים, תביעות לעסקים וחברות שנפגענו מהם ועוד. בקיצור, אשת מקצוע רצינית ביותר, מומלצת בחום.

גוסטבו פלמן

14/1/20
אבקש להביע את הערכתי הרבה ואת המלצתי בכל הנוגע לפעילותה המשפטית של עוה"ד טליה רג'ואן. חברתנו מקבלת שירותים משפטיים מקיפים מאת עוה"ד טליה רג'ואן מזה כ- 12 שנים, לרבות יעוץ משפטי שוטף, וכן יצוג בבתי המשפט השונים בתחום דיני עבודה, משפט מסחרי, קניין, הסכמים מסחריים וכיוב'. בפרט אבקש להדגיש את המקצועיות הגבוהה של השירותים המשפטיים להם זכינו, לרבות ניתוחים משפטיים מעמיקים, מתן פתרונות פרקטיים, ובחינה יסודית של המצב המשפטי הנתון בכל מקרה ומקרה, ועד להשגת התוצאה המשפטית הרצויה. כל זאת בצד יחס אישי מסור וחם, וכישורים בינאישיים גבוהים. אין לי כל ספק, כי עוה"ד רג'ואן תוכל לתרום מנסיונה ארוך השנים ומכישוריה הייחודיים לכל מי שיחפוץ בכך.

ארנן פלמן

ארנן פלמן, מנכ"ל חברת סילק רואד, 29/1/17
הרבה פעמים אני שואל את עצמי עם יש עוד אנשים שאוהבים צדק שמוכנים להילחם בשביל הלקוח שלהם במערכת משפט מאוד קשה. אז כן, יש עוד כאלה, טליה רגואן עורכת דין מספר 1, אישה מיוחדת משכמה ומעלה, איתה לצאת לקרב זה הכי בטוח. טליה החזירה לי את האמונה שיש עוד אנשים שאוהבים צדק, נלחמה ללא פשרות בשבילנו, יעצה לנו עצות הכי טובות שאפשר לקבל. מלאך שאלוהים שלח. לגבי הסיפור לא אכנס אבל בכול הסיפור הקשה הזה ראינו את טליה שעומדת על הדוכן ונילחמת כאילו זה היום אחרון שלנו. תודה רבה לך טליה על הכול. מי שבאמת רוצה עורכת דין יסודית בקיאה במיקצועה רק טליה רגואן. טליה את מלאך, אוהבים אותך, תודה על הכול

ערן מזרחי

15/1/20
לפני כעשרים שנה נוצרה למשפחתי בעיה משפטית, והיה צורך בעו"ד שייצג אותנו. נפגשנו עם עוה"ד טליה רג`ואן שיצגה אותנו ביושר ברגישות ואמינות יוצאת מן הכלל. טליה הצליחה במשפט ומאז אנו צועדים יחד. טליה היא קודם כל בן אדם ולאחר מכן עורכת דין מקצועית ואחראית מן השורה הראשונה. אני ממליץ בחום לכל אחד להעזר בשירותיה.

מנשה אלפי

28/8/19

מעבר למקצועיות ולאוזן קשבת לדרישות הלקוח טליה היא אדם מדהים ואנושיות היא לא מילה גסה אצלה מלווה ביחס אישי ואכפתי. ממליץ באהבה על אחת מעורכות הדין הכי טובות שנתקלתי.

– מוטי יעקובוב 20/4/20-
ברצוננו להודות ולשבח את עו"ד טלי רג'ואן לעבודתה המקצועית, השקדנית והמסורה, בטיפול תיקנו במשפט אשר התחיל עם עו"ד אחר, וראה שאין הרבה סיכוי. לקחה על עצמה את התיק שנמשך שנים, למדה את המקרה, עבדה קשה והצליחה במשפט ובזיכויו. ישר כח, ומאחלים לה הרבה הצלחה בכל מעשה ידיה,

מאיר מזרחי

חוות מדבר הר יהודה, 7/10/07
טליה היקרה עורכת דין מס' 1 אין לי מילים להודות לך על הטיפול המסור, המקצועיות והקשבה כמה עורכי דין עברתי עד שהגעתי אלייך את פשוט מלאך מהשמיים!! הוצאת לי את הצדק לאור פשוט לוחמת צדק אמיתית שרק תעלי ותצליחי בכול התחומים ממליצה בחום

סימה גל

15/1/20
לכל מאן דבעי, הנדון: עוה"ד טליה רג'ואן אני מבקש להביע את הערכתי המלאה והבלתי מסוייגת לעבודתה המקצועית של עוה"ד טליה רג'ואן. הערכתי מתבססת על נסיון מתמשך כלקוח המשרד, הן ברמת השירות, היושרה, והיחס האישי, והן בהיבט האמינות המקצועית.

דוד פורת

רוא"ח, 30/1/17
בתוקף עיסוקיי הכרתי ועבדתי עם מספר לא קטן של עו"ד באזור חיפה. מכיוון שהייתי צריך לטפל בנושא מסויים עבור אבי שגר בירושלים, פניתי באופן אקראי לעו"ד טליה רג`ואן. בפגישתנו הראשונה במשרדה, התרשמתי מאישיותה וממקצועיותה, לא המשכתי להפגש עם עורכי דין נוספים, ומייד שכרתי את שירותיה. טלי ענתה לי על כל הציפיות ואף מעבר לכך, אמינה, רצינית, אחראית, מיקצועית, נעימת הליכות, וכמו שכתבתי עשתה מעבר למה שהתחייבה. אם מישהו רוצה לשכור שרותי עו"ד ורוצה לישון בשקט ובבטחון שהוא בידיים טובות, אני ממליץ לפנות לעו"ד טליה רג`ואן.

יורם סנדק

17/1/19
עו"ד טליה רג`ואן מביאה לשולחן כ-17 שנות ניסיון בעריכת דין. מייצגת אותי נאמנה במקצועיות, יושרה מקצועית והגינות בפן הכלכלי, באה מאוד לקראתי. לרוב אנחנו נחוצים לשירותי עריכת דין כשהדברים בחיינו לא הולכים חלק אך כשזה קורה, אתה רוצה שמישהו כמו טליה תהיה זו שתביא פתרון לבעיה שבגינה נזקקת לשירות משפטי. טליה עזרה לי ולאשתי בשעתנו הקשה, משבר שנקלענו אליו בגלל אנשים מאוד מרושעים שהתנכלו לנו ויצאנו מאותה שעה קשה על הצד הטוב ביותר בזכותה. הסיוע של טליה רק חיזק אותנו. אני ממליץ על טליה בחום רב ובהערכה רבה.

זוהר זמיר

13/1/20

טלי מדהימה מקצועית ועניינית! מלווה אותי כבר שנים בכל הקשור משפטית לניהול העסק והעובדים. תמיד בסבלנות ובנועם! תודה על הכל אהובה

– אפרת גרוסמן ארוך 13/1/20 –
הגענו לעו"ד טליה לאחר שנתבענו כמעסיקים באופן שאינו הגון ולאחר שנכווינו מחוסר מקצעויותה של עו"ד ראשונה שפנינו אליה. עו"ד טליה היא מקצוענית מהשורה הראשונה - זמינה, בקיאה בחומר, רהוטה ונלחמת להשגת התוצאה הטובה ביותר. מהרגע הראשון התגלתה כרגישה לרצונות שלנו, לתסכול שלנו מהתביעה הלא הוגנת שקיבלנו. מעבר ליחס הנעים שקיבלנו, רגישות זו והבנת הניואנסים בסיטואציות מורכבות היא יתרון משמעותי במיוחד במקרים בהם חשיפת הצדק היא לא מובנת מאליה כמו במקרה שלנו. אין כמו למצוא עו"ד טוב שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות , ממליצים בלב שלם.

שלי זיידמן

29/12/22
לכבוד עו"ד טליה רג'ואן! אני רוצה לשבח אותך על היחס מעל המצופה בין לקוח לעו"ד, על הליווי שהלך ממש חלק ומהיר והכי חשוב תמיד זמינה לנייד גם מעבר לשעות העבודה שזה דבר שהוא לא מובן מאליו!!! אין לי מילים איך להודות לך, לפני שפניתי אלייך, הייתי בטוח שהמצב אבוד ואין לי שום סיכוי או דרך להתמודד. מודה להשם שזכיתי לפגוש אותך ולקבל ממך טיפול בתיק. עזרת לי המון וברוך השם עזרת לי להגיע לתוצאה המיוחלת ולקבל שקט נפשי. מודה לך מעומק ליבי ומאחל לך רק בריאות אושר והצלחה בכל אשר תגיעי בו. ממליץ בחום כי היא הכי טובה והכי טוב שתמצאו ושוב תודה לך על הכל!!!

בני אבטה

23/2/22
הכרתי את עורכת דין טליה רג'ואן לפני כארבע שנים עוד בהיותי עובדת שכירה. באותה תקופה, חברה שהיתה בית שני עבורי התחילה בהתנהלות מאוד לקויה ופוגענית ואף לא חוקית כלפי עובדיה.. קיבלתי החלטה מאוד קשה לעזוב והבנתי שאני חייבת לבדוק מבחינה חוקית איך אני עושה את זאת הכי נכון עבורי. פניתי למספר עורכי דין מוכרים בתחום שמיד לאחר בחינת המקרה שלי התחילו לשכנע אותי לתבוע את המעסיק הקודם ו"לפרק לו את הצורה". מיד עצרתי, כי ממש לא רציתי לתבוע, לדרוש, לפרק... רציתי ללכת בשלום וכבוד מבלי להיפגע על הדרך. אז פניתי לטליה ולאחר בחינת המצב היא שאלה אותי " מה את רוצה?" והסברתי לה בדיוק. טליה הסבירה לי בלי לחץ מה הזכויות שלי, מה מגיע לי, מה קיבלתי ומה לא. וגם הסבירה איך אני חייבת להתנהג כדי פשוט ללכת בלי לתבוע ואיך להתנהג במידה ואני אקבל תביעה כי המקרה שלי היה ממש לא פשוט. הלכתי, הצלחתי וכן קיבלתי תביעה כזו גדולה מהמעסיק הקודם שלא יכולתי לישון.טליה שלפה מהמגירה את כל המסמכים שכבר היו מוכנים למלחמה והיתה יד תומכת לכל האורך של התהליך. מיותר לציין שזכינו בגדול וניצחנו בגדול למרות שבצד השני היתה עורכת דין קליברית לא קטנה. אני קיבלתי מעבר למצופה מבלי להתלכלך על הדרך ושמרתי על שם הטוב שלי גם מקצועית וגם אנושית. מאותו רגע טליה הפכה לעורכת דין בחברה שלי שהקמתי ובחיים הפרטיים. היא מלווה את החברה שלי בכל שאלה ויעוץ שנדרש, מכינה ועוברת על המסמכים. טליה ליוותה אותנו בקניית דירה ומצאה דרך חוקית לא לשלם מס רכישה גבוה. עם השנים קיבלתי איש מקצוע אמין ורציני לדרך מקצועית וחברה לדרך אישית. תודה לך על העבודה המקצועית שלך שמונעת ממני להיכנס לתביעות מיותרות ולהמשיך להתפרנס בכבוד.

אולגה ליעד

15/1/20
כשחליתי בסרטן גיליתי שאני לא מבוטח בגלל טעות רשלנית של המעסיק. חיפוש קצר באינטרנט הוביל אותי לאתר של טליה ומשהו בי אמר לי שזה זה. הגעתי לפגישת הכרות וייעוץ, הכרתי בת אדם מדהימה מקצועית יסודית ואנושית. עבדה ימים ולילות ואני מתכוון לזה מסביב לשעון, עד שהצדק נעשה וקיבלתי את זכויותי. מישהו שלח אותה אלי ומי שזקוק אני ממליץ הכי בחום בעולם, מספר אחת בארץ.

מור דיין

9/5/23
טליה ליוותה אותי ואת בעלי בהליך הסכם ממון וברכישת בית. לאורך כל התהליך בלטו יכולותיה המקצועיות והרגישות של טליה. טליה זמינה בכל שעה, נותנת לנו מענה בכל שאלה, מפרטת, ומסבירה בסבלנות גדולה. אנחנו מאוד שמחים שליוותה אותנו בשני התהליכים החשובים והרגישים הללו. נשמח לקבל את שירותיה בעתיד.

נעמה דיל סעאת

13/9/22
הגעתי אל עורכת הדין טליה רג׳ואן חדשיים לפני שחלפו שבע שנים מיום שהמעסיק שלי מכר את החברה בה עבדתי לחברה אחרת ללא שקיבלתי את זכויותי. טליה התגייסה תוך ימים ספורים להגשת תביעה תוך הפגנת ידע רב, ומקצוענות שגרמו לכך שקיבלתי את זכויותי.

רונן ציפורה

21/2/23

הגעתי לטליה לאחר שאבי נהרג בתאונת עבודה די מבולבל ולא יודע איך לפעול טליה מייד לקחה את המושכות לידיים הובילה את התיק בצורה הטובה המהירה והמקצועית ביותר הייתה זמינה אלינו לכול שאלה וענין שהזקקנו בדרך תודה טלי

– נחמן סאלם 25/12/22 –

הרבה פעמים בחיינו. אנחנו נתקלים בבעיות שונות כל אחד בדרגת קושי. ומצפים מבעלי מקצוע שיעשו את עבודתם מקצועית. אני מחפשת את הפן האנושי החיובי. אני ובעלי הגענו אליה בגלל בעיה קשה וכואבת. טליה, העניקה לנו הגנה מכל בחינה אפשרית. היא אנושית ומקצועית שתמיד לנגד עיניה עומדת טובת הלקוח ואיך להגן עליו בצורה משפטית הכי טוב שאפשר. זכינו להכיר אישה שבהחלט וונדר וומן. הצדק והוגנות הם נר לרגלייה. הלוואי והרבה אנשים היו כמוה. תודה, טליה על השירות והמקצועיות שהענקת לנו לכל אורך הדרך בכל זמן ומצב. מומלצת בחום רב.

אריאלה זמיר

13/1/20
טליה עורכת דין מקצועית,יסודית ונעימה עם הרבה אמפטיה. הצליחה בזמן מאד קצר להגיע לתוצאות מאד טובות עבורי. תמיד זמינה ונותנת מענה מהיר. ממליצה עליה בחום רב! בהצלחה.

אתי סננס

17/5/23
עו"ד טליה רג`ואן היא מקצועית לחלוטין! ולא פחות חשוב - אנושית ומקסימה. תודה על יצוג מושלם.

ניר הרוש

8/5/18
מה אפשר להגיד על העורכת דין מספר אחד בתחום ובכול מה שהיא עושה ! הסיפור שלנו הוא כזה - את טליה הכרנו שהיינו ממש בשפל אחרי הפסד בבית הדין האזורי בתחום של הפנסיה מול חברת אגד. שני עורכי הדין שייצגו אותנו בתיק לא ידעו לתת את המענה. בתוך תוכי ידעתי שהצדק חייב לצאת, ואז פנית לעורכת הדין טליה רגו'אן - מלכה אמיתית לוחמת צדק ויודעת לעמוד על שלה. לאחר שקבעתי להיפגש עימה יש לציין שמהרגע הראשון קיבלתי יחס חם הקשבה והרבה אמונה שאפשר לשנות את הגורל של התיק. לאחר כמה ימים טליה התחילה לעבוד במרץ על התיק ימים ולילות לא ראיתי דבר כזה, פשוט אישה שהיא לוחמת צדק והכי אבל הכי חשוב ישרה! לאחר שהגענו לדיון מול שלושה שופטים בבית הדין הארצי, טליה הצליחה להפוך את החלטה ולנצח את המשפט, דבר שהיה לנו כל כך רחוק לפני שפגשנו אותה. לאחר ימים ספורים. כמובן שלעולם לא אחליף את טליה בשום עורך דין. נתתי לה לטפל בתיק של ביטוח לאומי, וגם שם עשתה עבודה שאין מילים אפילו לתאר כמה אנחנו מודים לה! בגלל שראיתי כי ההצלחה היא כה רבה נתתי לה לטפל גם בתיק שקשור למקרקעין. התיק עדיין לא הסתיים אבל גם פה טליה עושה עבודה בצורה יוצאת מן הכלל, והכי הכי חשוב עם הרבה אמונה וגם פה הצליחה להביא תוצאות מאוד גבוהות ! חברים אני עברתי הרבה דברים ובאמת אבל באמת כבר לא היה לי אמון בעורכי דין ובמערכת המשפט, אך טליה שינתה לי את כל המחשבה, בחיים לא חשבתי שאפגוש כזאת עורכת דין לוחמנית והכי חשוב לוחמת. עם יד על הלב, אני חושב שמי שיקח אותה ליצוג של תיקים שלו בכל נושא כזה או אחר רק ירוויח עורכת דין מספר אחת, לוחמת צדק, ישרה, אמינה והכי חשוב תמיד מקשיבה לכל טענה של הלקוח. חברים, לא תצטערו. את אמא שלי היא הפכה למאושרת ועם חיוך על הפנים לכול שארית חייה. טליה אין עלייך אלופה.

נתנאל מזרחי

13/1/20
Shopping Basket