אודות

עוה"ד טליה רג'ואן

בעלת משרד ירושלמי ותיק המתמחה בתחום דיני העבודה ויצוג עובדים ומעסיקים בבית הדין לעבודה.

במסגרת שירותיו מעניק משרדנו יעוץ משפטי שוטף, ומטפל בסוגיות מורכבות מתחום דיני העבודה – לרבות תביעות עצמאיים והגדרת יחסי עובד מעביד, אפליה אסורה, פיטורין בהיריון, הטרדה מינית, פיטורי עובדים וכיוב'.

כמו כן מתמחה המשרד בתביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי וקרנות הפנסיה.

התמחות נוספת של המשרד עוסקת במתן שירותי יעוץ משפטי לגיל השלישי:

עריכת יפוי כח מתמשך ו/או יפוי כח רפואי, עריכת צוואה לרבות צוואות הדדיות וצוואות נוטריוניות, ניהול הליכי אפוטרופסות, יצוג בבתי המשפט למשפחה ו/או בתי הדין הרבניים בהליכים הנוגעים לתקפות צוואה ו/או ביטולה, ניהול עזבונות וכיוב'.

עוה"ד טליה רג'ואן בעלת נסיון רב בתחום המשפט האזרחי מסחרי, והיא מכהנת כבוררת מוסמכת בתיקים שונים מתחום המקרקעין והמשפט האזרחי – מסחרי.

"הצדק הוא מרכז,
ואין העולם מתקיים אלא בצדק"

– משה אבן עזרא –

מייסדת המשרד - עו"ד טליה רג'ואן

תעודות והסמכות:

תפקידים בהם לקחה/לוקחת חלק:

ה"אני מאמין" שלי

במהלך עשרים השנים שבהן אני עוסקת יום יום במקצוע עריכת הדין, גיליתי כי פעמים רבות לקוחות מגיעים אליי בשעתם הקשה ביותר.

באופן טבעי, עבור מרבית האנשים ההליך המשפטי הוא תהליך מורכב, לא נודע, לעיתים אפילו מאיים. לכן חלק מהותי מהעשייה שלי הוא ללוות את הלקוח, להדריך אותו, ולהנהיג אותו בתהליך הזה.
חשוב לי מאוד לתת מקום וביטוי לחלק הנפשי והרגשי העמוק שהוא חווה, להכיל אותו, להיות עבורו מוקד לתמיכה, ליתן הקשבה נטולת שיפוט ואמפתיה.
להשגת התוצאות המשפטיות המיטביות ביותר עבור הלקוח שלי, אני מקפידה למלא אחר הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר שהתוויתי לעצמי. זה כולל עבודה יסודית של לימוד העובדות הרלוונטיות לתיק, ירידה לפרטים, יצירת תקשורת ודינמיקה ברמה מעמיקה, לצורך לימוד הסיפור של הלקוח וקבלת תפיסת העולם שלו ביחס לתיק. אני מקפידה לעבוד עם הלקוח ולא "מעל לראש" שלו.
UL9A8078bw

בשלב הבא אני בונה את האסטרטגיה המשפטית של התיק, בהסתמך על השלב הקודם, תוך שימוש בנסיוני העשיר והיכרותי לעומק את תחום הליטיגציה
(הופעה בבתי משפט).

במסגרת העבודה המשפטית אני מביאה את הוותק והנסיון הרב שיש לי
(כ-20 שנות עריכת דין, התמקצעות בתחום דיני העבודה וביטוח לאומי).

אחד היתרונות המרכזיים שלי נובע מכך שאני ממלאת מספר תפקידים שיפוטיים (דיינת בביה"ד המשמעתי של לשכת עורכי הדין במחוז ירושלים, יו"ר ועדת ערר ארנונה, יו"ר ועדת ערר של שירות התעסוקה).

דבר זה מאפשר לי את היכולת הנדירה להבין איך התיק נראה "בעיניים של השופט", ובכך להציג באופן המיטבי את סיפורו של הלקוח, ולמקסם את התוצאות המשפטיות עבורו.

אמנם קשה לצפות את מה שקורה בביהמ"ש, ובכל זאת במבט לאחור ולאור הניסיון עתיר השנים אני יכולה להעיד כי ברוב המקרים הלקוח מרגיש שקיבל את הניצחון שציפה לו, ומעבר לכך – שהצלחתי לגרום לכך שביהמ"ש ישמע את הצד שלו, יבין אותו, וכמובן יפסוק לטובתו את התשלומים הגבוהים ביותר שניתן לדרוש באותו מקרה.

ובנימה אישית,

לא בכדי הלכתי ללמוד משפטים. אני מאמינה שמקצוע עריכת הדין הוא שליחות. לפחות כך הוא עבורי. זה מאפשר לי להגשים את התפיסה החברתית שלי – סיוע לחלש; הוצאת הצדק לאור; חשיפת האמת.

אני מאמינה ביכולת שלי להשתמש במערכת המשפט כדי לייצר שינוי בעולם – לשפר את המציאות
עבור הלקוח שלי, לתקן אותה, לעזור לו. זה הייעוד שלי, ואני שואפת להגשים אותו יום יום.


אשמח לסייע לכם בכל בעיה ולתת מענה לכל קושי משפטי.
אני מזמינה אתכם להרים טלפון לקביעת פגישת ייעוץ

Shopping Basket